Zajištujeme výkup nábytku Praha ale také ve Středních Čechách.

Pokud spěcháte na výkup nábytku a nebo prostě není na výběr, tak nabízíme službu vyklízení a odvoz nábytku. U této nabízené služby nemusíte zasílat fotky, mi zase nemusíme zjištovat stav nabízeného nábytku k výkupu.

V případě odeslání fotek prostřednictvím emailu s přiloženou fotografii, budte prosím trpělivý (neuhánějte nás patnáctkrát během hodiny jestli jsme to už viděli) , nebojte brzo odpovíme.

A všechno díky likvidace nábytku jde rychleji !  V některých případech i ze dne na den!

Děkujeme za pochopení                     výkup nábytku Praha

Upozornění pro všechny zákazníky, výkup nábytku Praha

v tuto chvíli výkup jen určitý druh nábytku abychom mohli a měli co prodávat – ale bohužel nabízejících je poslední dobou víc než kupujících, tak jenom hlásíme že není v našich silách výkup nábytku všeho druhu.

Vykupujeme pouze kvalitní nábytek, z toho moderního nábytku převážně jen výkup Ikea nábytku (o 10 let starý Sconto nábytek nemáme v tuto chvíli zájem ani kdyby bylo hodně zachovalé) o výkup starožitný nábytek máme pořád zájem.

V případě zájmu o výkup, nám prosím zašlete fotografie na náš uvedený email. Odpovíme Vám v co nejkratší možném čase ale prosíme o pochopení, že odpověd v některých případech není možná ihned.

Nesedíme u monitoru 24 hodin.

Výkup nábytku a vybavení bytů

Dále vykupujeme kompletní vybavení bytů, výkup kancelářského, výkup starého nábytku, jejichž výkup zajistíme bezezbytku. To znamená od odhadu ceny přes výkup, odvoz nábytku.

Ložnicový nábytek, kancelářský nábytek, komody a jiný nábytek, sedací souprava, pohovka, skříně, dětské pokoje, válendy, postele, patrové postele, kuchyně, psací stoly, židle

Dům a zahrada Slunečníky, nářadí, stavebniny, koberce, bytové doplňky a dekorace.

Elektronika Pračka, lednička, myčka na nádobí